Otwarte popołudnie w SP 57

  • 0

Otwarte popołudnie w SP 57

Category:kalendarz roku szkolnego

W piątek o 16.00 nasza szkoła zapełniła się gośćmi. Od progu witał wszystkich Samorząd Uczniowski, a także harcerze, ponieważ przewodnikami po szkole tego dnia stali się nasi uczniowie. Do ciekawej i pełnej niespodzianek podróży przez szkolne korytarze i sale zaprosiliśmy zerówkowiczów i ich rodziców.

Na parterze czas wypełniły rozgrywki sportowe, prowadzone przez nauczycieli wf. Tuż obok, w stołówce klasa 5a, realizująca innowację „B jak bezpieczeństwo”, zapraszała do podjęcia działań z pierwszej pomocy przedmedycznej. W świetlicy na zwiedzających czekały ciekawe zabawy i malowanie twarzy. Gościnne sale edukacji wczesnoszkolnej tętniły kolorami strojów ludowych, materiałów plastycznych i dźwiękiem języków romańskich. Stąd łatwo można było przejść do prawdziwej dżungli, pełniej literackich przygód, w którą zmieniła się nasza szkolna biblioteka. Obok sklepiku czekał na wszystkich quiz z nagrodami: to zespół SBO prezentował efekty tegorocznej edycji Szkolnego Budżetu Obywatelskiego.

Czas spędzony w salach przedmiotowych i pracowniach przyrodniczych przyniósł kolejne emocje, od wirtualnej przygody w Laboratoriach Przyszłości, poprzez spotkanie z pięknem ojczystego języka i historii, po radosne rytmy warsztatów perkusyjnych; przyszli poligloci mogli zapoznać się z ofertą nauczania języków obcych, w tym w angielskiej klasie dwujęzycznej, a miłośnicy nauk ścisłych spędzić twórczo czas, wykonując skomplikowane origami. Na pełnych wrażeń gości czekało dobre słowo od naszych pedagożek i psycholożki. Tak szybko nam upłynęły popołudniowe godziny.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego dnia: kadrze pedagogicznej, uczniom, rodzicom, pracownikom administracji. Cieszymy się, że w naszym szkolnym święcie wzięło udział tak wielu gości, dziękujemy Wam za ten piękny czas i do zobaczenia w SP 57! 😊


czerwiec 2023
PWŚCPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« maj   lip »

Archiwum

Dziennik VulcanRekrutacjaŚwietlicaPlan lekcjiMOL - Katalog Online
Skip to content