Rewelacyjne wyniki ósmoklasistów

  • 0

Rewelacyjne wyniki ósmoklasistów

Category:kalendarz roku szkolnego

Język polski – stanin 9

Matematyka – stanin 9

Język angielski – stanin 8

No dobrze, tylko: co to jest stanin?

Żeby zrozumieć, co to jest stanin, można wyobrazić sobie pociąg z 9 ponumerowanymi wagonami. Im wyższy numer, tym bardziej luksusowy wagon. To oznacza, że do tych z numerami 1czy 2 lepiej nie wsiadać. Stanin 5 jest „średni”, a 6 „wyżej średni”. W każdym razie warto wiedzieć, że dopiero od 8 („bardzo wysokiego”) zaczyna się strefa luksusu i VIP-ów.

Stanin jest jednostką miary skali, która ma 9 przedziałów. Wartością najwyższą jest w niej stanin 9, oznaczający wielki sukces, a wartością najniższą stanin 1. Skala ta pokazuje, jaką pozycję zajmują uczeń oraz szkoła na tle wyników innych szkół i ósmoklasistów.

Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły w tym roku szkolnym osiągnęli bardzo wysokie wyniki podczas egzaminu ósmoklasisty, powtarzając sukces ubiegłorocznych absolwentów. Średnie wyniki SP 57 są wyższe od średniej ogólnopolskiej, średniej województwa lubelskiego i jedne z najlepszych w Lublinie. My wszyscy: uczniowie i szkoła osiągnęliśmy najwyższe z możliwych wyniki ujmowane właśnie w skali staninowej:

  • język polski – stanin 9 (najwyższy),
  • matematyka – stanin 9 (najwyższy),
  • język angielski – stanin 8 (bardzo wysoki).

Drodzy Absolwenci! Serdecznie gratulujemy Wam znakomitych rezultatów, życzymy realizacji marzeń i ambicji. Szczególne słowa uznania oraz podziękowania kierujemy do naszych Nauczycieli za ich ciężką pracę i trud włożony w przekazywanie wiedzy. Wszystkim Rodzicom dziękujemy za zaufanie, życzliwość oraz wsparcie udzielane dzieciom i wszystkim Pracownikom szkoły.

Wdzięczna i pełna uznania Dyrekcja SP 57 w Lublinie


grudzień 2023
PWŚCPSN
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« lis   sty »

Archiwum

Skip to content