Partnerzy szkoły - Szkoła Podstawowa nr 57 w Lublinie

Partnerzy szkoły

• LSCDN (Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli) - instytucja działająca w Lublinie, która zajmuje się doskonaleniem zawodowym nauczycieli poprzez organizację szkoleń, warsztatów oraz konferencji. Jej celem jest podnoszenie jakości pracy edukacyjnej nauczycieli w regionie lubelskim.
  • ORE (Ośrodek Rozwoju Edukacji) - instytucja krajowa wspierająca rozwój edukacji w Polsce. ORE prowadzi szkolenia dla nauczycieli, przygotowuje materiały dydaktyczne oraz wspiera innowacje w systemie oświaty.
  • Katedra Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej (UMCS) zajmuje się badaniem i nauczaniem lingwistyki stosowanej, czyli praktycznych zastosowań wiedzy lingwistycznej. Obszary zainteresowań katedry mogą obejmować takie dziedziny jak lingwistyka komputerowa, leksykografia, tłumaczenia, językoznawstwo stosowane, czy też nauka języków obcych.
  • CEO (Centrum Edukacji Obywatelskiej) - organizacja pozarządowa, której celem jest edukacja obywatelska i społeczna. Działa na rzecz podnoszenia świadomości obywatelskiej, promuje aktywność obywatelską i uczestnictwo w życiu społecznym.
  • Polska Rada Resuscytacji - organizacja zajmująca się propagowaniem i kształceniem w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz ratowania życia w nagłych wypadkach. Prowadzi szkolenia z zakresu resuscytacji krążeniowo-oddechowej i defibrylacji, oraz promuje publiczne defibrylatory.
  • British Council Lublin - lokalne biuro organizacji British Council, która promuje język angielski i kulturę brytyjską na świecie. W Lublinie prowadzi kursy językowe, organizuje wydarzenia kulturalne oraz współpracuje z lokalnymi instytucjami edukacyjnymi w celu wspierania nauki języka angielskiego.