Bezpieczne ferie - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 57 w Lublinie

Tag img Wydarzenia, Samorząd szkolny
Tag img 31.01.2024, 12:59

Bezpieczne ferie

Warsztaty poświęcone bezpiecznemu wypoczynkowi w czasie przerwy zimowej.

Bezpieczne ferie

Aby dobrze przygotować się do zasłużonego wypoczynku po zakończeniu 1 semestru nauki, odbyliśmy w czwartek 25 stycznia spotkania dla klas I-III: Quiz zimowy - kto na ferie gotowy. Projekt pod kierunkiem pani Katarzyny Nagacz w całości przygotowały uczennice klas VII: Magda Kicia, Nina Kierek, Tosia Szamryk, Zuzia Ociepa i Milena Warszawska. Razem z nimi poprowadziły ten warsztat Marcelina i Rozalia (6C), Pola i Julia K (5C) i Ola i Maja (5D).

26 stycznia uczniowie klas młodszych rozdawali karteczki z życzeniami dobrych ferii i zasadami bezpiecznego wypoczynku uczniom klas IV-VIII, a na godz. 3 lekcyjnej kl. III b wraz z wychowawczynią Karoliną Szajewską przekazała przez szkolny radiowęzeł starszym kolegom informacje o bezpieczeństwie w czasie ferii. Działania edukacyjne uzupełniły klasy: 1a, przygotowując okolicznościowy napis "Bezpieczne ferie", oraz 6a, która opracowała podczas godziny wychowawczej zasady bezpieczeństwa zaprezentowane w formie graficznej i zaprezentowała je na szkolnym korytarzu.

Całej szkolnej społeczności życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku!