Bezpieczne wakacje - szkolenie dla uczniów - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 57 w Lublinie

Tag img 18.06.2024, 21:42

Bezpieczne wakacje - szkolenie dla uczniów

Starsi uczą młodszych, a młodsi uczą starszych. Przed wakacjami przypominamy całej społeczności szkolnej zasady bezpiecznego wypoczynku.

Bezpieczne wakac je

18 czerwca klasy 1- 3 uczestniczyły w warsztatach z zakresu bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Zajęcia prowadziły wolontariuszki z klas: 8a - Milena i Marcelina; 7a - Milena i 7b - Alicja i Magdalena, które przygotowała p. Katarzyna Nagacz - ratownik medyczny. Czego unikać, na co uważać, co robić, gdy znajdziemy się w niebezpiecznej sytuacji - klasy I-III opracowały Letni Poradnik dla klas IV-VIII, który zostanie zaprezentowany w czwartek przez szkolny radiowęzeł. Wszystko po to, by wakacje były radosne i bezpieczne.