Dary książkowe od Wydawnictwa Media Rodzina - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 57 w Lublinie

Tag img Biblioteka
Tag img 23.04.2024, 10:14

Dary książkowe od Wydawnictwa Media Rodzina

Dary od wydawnictwa Media Rodzina

Z radością informujemy, że nasza szkolna biblioteka otrzymała dar w postaci książek od wydawnictwa Media Rodzina. Dzięki ich hojności nasza kolekcja książek została wzbogacona o nowe tytuły, które stanowić będą miłą niespodziankę dla naszych uczniów.

Serdecznie dziękujemy wydawnictwu za wsparcie i zaangażowanie w rozwijanie czytelnictwa w naszej szkole. Nowe książki z pewnością będą cieszyć się dużym zainteresowaniem naszych uczniów i przyczynią się do budowania ich pasji do czytania oraz rozwijania umiejętności językowych i intelektualnych.

Zapraszamy wszystkich uczniów do odwiedzenia naszej biblioteki i skorzystania z bogatej oferty literatury.