Fantastyczne wieści - będziemy realizować SBO! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 57 w Lublinie

Tag img Samorząd szkolny
Tag img 13.05.2024, 16:02

Fantastyczne wieści - będziemy realizować SBO!

SP 57 w gronie 24 szkół realizujących IV edycję SBO

SBO

Złożony przez nas wniosek do IV edycji SBO znalazł się pośród 24 zwycięskich - to ogromna radość i odpowiedzialność. Po raz kolejny chcemy realizować projekty uczniowskie, które dynamicznie zmieniają przestrzeń wspólną naszej szkoły. W działania Zespołu Roboczego, warsztaty czy głosowanie angażuje się  cała społeczność SP57. Bardzo się cieszymy, że najbliższe miesiące będą dla uczniów okazją do uważnego uczestnictwa we wspólnym życiu szkolnym, a także pozwolą nam identyfikować się z potrzebami społeczności i poszukiwać kreatywnych rozwiązań poprawiających jakość czasu spędzanego w szkole.

Więcej informacji tutaj: https://lublin.eu/mieszkancy/partycypacja/szkolny-budzet-obywatelski/aktualnosci-/24-placowki-zwyciezcami-4-edycji-szkolnych-budzetow-obywatelskich,55,4942,1.html

Konkurs finansowany jest ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach inicjatywy „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności” oraz ze środków Miasta Lublin.