Festyn z okazji Dnia Dziecka - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 57 w Lublinie

Tag img Samorząd szkolny, Wydarzenia
Tag img 03.06.2024, 19:16

Festyn z okazji Dnia Dziecka

3 czerwca odbył się w naszej szkole festyn "Pokochaj Europę z SP57!". Wydarzenie zwieńczyło działania projektowe grupy realizującej SUper Granty.

Dzień Dziecka

Stoiska mieniące się barwami miast i państw, pachnące różnorodnością europejskich kuchni, roześmiane twarze dzieci i naszej szkolnej młodzieży, okrzyki sportowców i muzyka taneczna to tylko niektóre elementy składające się na niezwykły festyn. "Pokochaj Europę z SP57!" to działanie Samorządu Uczniowskiego, który pokazał, że potrafi bawiąc się, uczyć, współpracować i integrować środowiska. Na szkolnym boisku, w sali gimnastycznej oraz holu na parterze czekało na nas wiele atrakcji, ciekawe prace uczniowskie, malowanie twarzy, popcorn, quizy i zadania przygotowane przez klasy oraz rodziców. Festyn stał się okazją do spotkania z uczniami grup 6-latków z pobliskich przedszkoli (6 grup) oraz wręczenia dyplomów uczniom zaangażowanym w SBO przez p. Kamilę Kniaziowską-Szczerbę z Biura Partycypacji Społecznej UM. Odwiedziły nas także p. Monika Kwiatkowska z Rady Miasta oraz p. Klaudyna Mach z fundacji Teatrikon. A kolejna taka zabawa już za rok!