Pierwsze spotkanie SBO - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 57 w Lublinie

Tag img Samorząd szkolny
Tag img 27.05.2024, 22:45

Pierwsze spotkanie SBO

24 maja spotkaliśmy się z pracownikami Biura Partycypacji Społecznej UM  Lublin oraz koleżankami i kolegami ze szkół realizujących IV edycję SBO.

SBO

Wraz z ekipą SBO oraz instruktorami fundacji Teatrikon ustalaliśmy najważniejsze zasady, którymi będziemy chcieli kierować się podczas realizacji tegorocznej edycji SBO. Rozmowy, zabawy i gry integrujące zespół pozwoliły nam także na zawarcie nowych znajomości i wymianę doświadczeń.

Konkurs finansowany jest ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach inicjatywy „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności” oraz ze środków Miasta Lublin.