Pierwsze warsztaty IV edycji SBO - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 57 w Lublinie

Tag img Samorząd szkolny
Tag img 16.06.2024, 18:58

Pierwsze warsztaty IV edycji SBO

Ruszyła kolejna edycja popularnego i oczekiwanego w SP57 Szkolnego Budżetu Obywatelskiego.

IV SBO

Nasza reprezentacja, czyli Panie Dyrektor Agnieszka Szcześniak oraz Katarzyna Nagacz, a także uczennice Nina Kierek i Magdalena Kicia, uczestniczyła 12 czerwca 2024 r. w inauguracji kolejnej edycji SBO. Spotkanie prowadzili przedstawiciele Biura Partycypacji UM Lublin, fundacji Pole Dialogu oraz Teatrikon. Przed nami działania organizacyjne, zebranie Zespołu Roboczego i namysł nad harmonogramem. Najważniejsze jednak jest to, że już wkrótce nasza społeczność pochyli się wspólnie nad poprawą jakości przestrzeni wspólnych i zrealizuje kolejne marzenia.

Konkurs „Rozwój partycypacji uczniowskiej w Lublinie: Szkolne Budżety Obywatelskie – czwarta edycja” realizowany jest w ramach inicjatywy bilateralnej „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności”, finansowanej ze środków Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.