Podsumowanie tygodnia projektów klas 1-3 ,,To właśnie my” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 57 w Lublinie

Tag img Edukacja wczesnoszkolna
Tag img 25.06.2024, 13:32

Podsumowanie tygodnia projektów klas 1-3 ,,To właśnie my”

Napis

W środę 19.06.2024 odbyło się podsumowanie tygodnia projektów klas 1-3, którego hasłem przewodnim były słowa: ,,To właśnie my”. Przez cały tydzień, nasi najmłodsi uczniowie przygotowywali się do zaprezentowania swojego oddziału. Każda klasa, ze wsparciem swojego wychowawcy, stworzyła plakat, mówiący o jej członkach, wymyśliła hasło oraz zaprezentowała krótki program artystyczny. Zwieńczeniem ich pracy był występ przed innymi klasami. Prezentacje były bardzo zróżnicowane i pokazywały wiele mocnych stron, talentów i pasji naszych uczniów. Oddziały śpiewały piosenki, tanczyły, prezentowały dyscypliny sportowe, recytowały wiersze oraz odgrywały teatrzyki. Dodatkowo na koniec, każda klasa przygotowała kilka pytań nawiązujących do prezentacji, tak, aby pozostali uczniowie mogli sprawdzić, ile informacji zapamiętali.

Tydzień projektów dał uczniom możliwość integracji oraz odkrycia własnych talentów. Był także nauką współpracy i kompromisów. To był radosny i owocny czas!