"Raz, dwa, trzy – pomagasz ty. Jeden, jeden, dwa – pomagam ja" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 57 w Lublinie

Tag img Konkursy
Tag img 10.04.2024, 19:00

"Raz, dwa, trzy – pomagasz ty. Jeden, jeden, dwa – pomagam ja"

Wyróżnienie Oli Krasowskiej w konkursie zorganizowanym przez Wojewodę Lubelskiego.

cpr

Wojewoda Lubelski z okazji obchodów Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112 ogłosił konkurs dla uczniów szkół podstawowych „Raz, dwa, trzy – pomagasz ty. Jeden, jeden, dwa – pomagam ja”. Uczestnicy starszej grupy wiekowej pisali rymowanki promujące działanie telefonu 112 oraz propagujące ideę pierwszej pomocy. Z przyjemnością informujemy, że Ola Krasowska z 4c za swój utwór została wyróżniona.

Podczas uroczystości wręczenia nagród w CPR młodzi artyści spotkali się z Wojewodą Lubelskim Krzysztofem Komorskim i Lubelskim Kuratorem Oświaty Tomaszem Szabłowskim. Serdecznie gratulujemy Oli i zachęcamy naszych wszystkich uczniów do odpowiedzialnego korzystania z numerów alarmowych oraz do wrażliwości na potrzebę niesienia pomocy.