Społeczność SP57 wybrała - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 57 w Lublinie

Tag img Samorząd szkolny, Ogłoszenia
Tag img 06.12.2023, 19:56

Społeczność SP57 wybrała

Wyniki SBO

SBO

14 listopada odbyło się w naszej szkole wyczekiwane głosowanie na projekty SBO 2023. W tym roku Autorzy zgłosili 6 pomysłów. Spośród nich wybraliśmy odnowienie szatni wf dziewcząt oraz zakup puf i szafek na korytarz 1 piętra. Frekwencja wyborcza wyniosła 78%. W tym roku w głosowaniu mogli wziąć udział również rodzice i z tej możliwości skorzystały 73 osoby.

Autorom wszystkich projektów serdecznie gratulujemy uważnego spojrzenia na potrzeby szkolnej społeczności. Podczas uroczystego zakończenia tegorocznych prac wszyscy otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody. A od jutra ruszają prace nad realizacją zwycięskich projektów.

Działania SBO są realizowane w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023 oraz finansowane ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach inicjatywy „Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności”, a także ze środków Gminy Lublin.