SUper Granty w SP 57 - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 57 w Lublinie

Tag img Samorząd szkolny
Tag img 13.05.2024, 15:45

SUper Granty w SP 57

Z radością informujemy, że nasz Samorząd Uczniowski zdobył SUper Grant na realizację projektu "Pokochaj Europę z SP57!"

SU

Miasto Lublin zainaugurowało wdrożenie nowego konkursu grantowego dla Samorządów Uczniowskich „SUper Granty”, którego celem są rozwój i aktywizacja samorządności uczniowskiej. Nasz projekt promujący Lublin jako Europejską Stolicy Kultury 2029, a także nawiązujący do jubileuszu 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej zyskał uznanie w oczach jury. Dzięki przyznanym środkom uczniowie włączają się do współdecydowania o życiu szkoły oraz rozwoju partycypacji uczniowskiej. Realizacją projektu wpisujemy się także w realizację kierunków Polityki Młodzieżowej Miasta Lublin. Już niedługo zamieścimy kolejne relacje z przygotowania i przeprowadzenia pokazu miast europejskich i szkolnego Mam Talent.