Uroczystości kończące rok szkolny 2023/2024 - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 57 w Lublinie

Tag img 22.06.2024, 15:54

Uroczystości kończące rok szkolny 2023/2024

Najmłodsi rozpoczęli wakacje po apelu o godz. 9.00, o 10.30 ostatnie dziesięć miesięcy podsumowali uczniowie klas 4-6, a klasy siódme pożegnały tegorocznych absolwentów w samo południe.

poczet

Piątkowe przedpołudnie w naszej szkole pełne było gwaru i radości. Uczniowie otrzymali świadectwa i rozpoczęli wakacje - czas aktywnego wypoczynku. Uroczystość zakończenia roku klas 7-8 została połączona z galą wręczenia nagród. Nieprzeciętnym Roku (nagroda SU) został Julian Czerwiński, Sportowcami Roku Justyna i Michał Liwscy, natomiast statuetka Absolwentki Roku powędrowała do Mileny Irackiej. Uczniowie przyznali także swoje wyróżnienie - Nauczycielką Roku została Pani Anna Wójtowicz. Wszystkim uroczystościom towarzyszyły poczty sztandarowe, występy artystyczne oraz muzyczne. Całej społeczności szkolnej: kadrze pedagogicznej, uczniom, rodzicom i pracownikom administracji dziękujemy za owocny rok pracy oraz życzymy dobrego, bezpiecznego czasu wakacji i urlopów.