XXI Wojewódzki Festiwal Piosenki Europejskiej - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 57 w Lublinie

Tag img Konkursy, Wydarzenia
Tag img 26.04.2024, 11:11

XXI Wojewódzki Festiwal Piosenki Europejskiej

Nasza uczennica zdobyła tytuł Laureatki XXI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Europejskiej.

uczennica z mikrofonem

Uczennica klasy 8A Milena Iracka zdobyła tytuł Laureatki XXI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Europejskiej zorganizowanego przez SP 57. Jury oceniało występy solistów, duetów, triów, zespołów oraz chórów z przedszkoli i szkół miasta Lublin i województwa lubelskiego. Zaprezentowane zostały utwory w języku angielskim, włoskim, hiszpańskim, czeskim, serbskim, francuskim, rosyjskim i polskim.

Festiwal Piosenki Europejskiej jest objęty honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta m. Lublin oraz Marszałka Województwa Lubelskiego. Organizatorem Festiwalu jest nasza Szkoła i Fundacja Rozwoju Oświaty Lubelskiej.

Jury po burzliwych obradach wyłoniło dziesięciu wykonawców, którzy 27 maja br. będą mieli okazję zaprezentować się na scenie Filharmonii Lubelskiej.

Milenie serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów wokalno muzycznych.